Wirtualne Biuro Mickiewicza

WIRTUALNE BIURO MICKIEWICZA – DOSKONAŁY POMYSŁ NA ROZSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI

Wirtualne biuro Mickiewicza to miejsce, które da Ci możliwość zarejestrowania swojej firmy pod prestiżowym adresem w centrum Warszawy. To sposób, który będzie idealny dla przedsiębiorców, którzy do prowadzenia biznesu nie potrzebują lokalu, ale chcą korzystać ze wszystkich benefitów, wynikających z posiadania adresu i miejsca na spotkania biznesowe w prestiżowym miejscu. Możemy Ci zaoferować adres przy ulicy Mickiewicza 37 w centrum Warszawy, co może znacząco przyczynić się do zwiększenia kapitału ekonomicznego Twojej firmy, np. dzięki dotarciu do nowej grupy odbiorców.

Decydując się na kompleksowe usługi firmy Wirtualne biuro Mickiewicza, otrzymasz w zamian w pełni profesjonalne usługi biurowe. Wszystkich Klientów wspieramy radą i dzielimy się długoletnim doświadczeniem. Wirtualne biuro Mickiewicza oferuje bardzo atrakcyjne ceny i dzięki temu oferta naszego biura jest dostępna dla wszystkich.

Dlaczego warto zdecydować się na wirtualne biuro Mickiewicza?

Podstawową działalności każdego wirtualnego biura jest udostępnianie adresu, potrzebnego do dopełnienia formalności podczas rejestracji firmy. Podanie adresu jest konieczne, nawet w przypadku, w którym rejestrowana firma to np. sklep internetowy, którego właściciel nie potrzebuje lokum do prowadzenia działalności, a jedynie magazyn. Jeśli więc posiadanie własnego lokum jest dla Ciebie zbędne, a nie chcesz albo z jakiegoś powodu nie możesz zarejestrować swojej działalności gospodarczej pod domowy adres, to zgłoś się do nas. Adres biura w takiej prestiżowej lokalizacji to doskonała wizytówka działalności, umacniająca pozycje firmy na rynku, która z pewnością wzbudzi zaufanie Twoich obecnych i potencjalnych Klientów.

Jeśli zdecydujesz się na naszą usługę wynajmu wirtualnego adresu, to możesz również skorzystać z porad księgowych naszych specjalistów, które dotyczą:

  • sprawozdań;
  • ksiąg rachunkowych;
  • bilansów;
  • optymalizacji kosztów funkcjonowania firmy;
  • porad w sprawach gospodarczych i podatkowych;
  • opracowań efektywnych procesów obiegu oraz akceptacji dokumentów;
  • rozwiązywania problemów.

Wynajmując od nas adres w ramach usługi wirtualne biuro Warszawa Centrum, nie musisz martwić się korespondencją swojej firmy, która będzie dostarczana na adres biura, mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 37, ponieważ zostaniesz poinformowany o ich nadejściu. W ramach dodatkowych usług możesz też zdecydować się na pakiet, zawierający skanowanie wybranej ilości korespondencji firmowej.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

CTSG Sp. z o.o.

Warszawa

ul. Mickiewicza 37/58

01-625 Warszawa

ikona zegara

Poniedziałek - Środa – 9:00 – 16:30

Czwartek - Piątek – 9:00 – 16:00