Wirtualny adres Warszawa

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA WIRTUALNY ADRES W WARSZAWIE?

Decydując się na usługę wirtualnego adresu, otrzymujesz możliwość zarejestrowania swojej firmy w budynku położonym w prestiżowym miejscu w Warszawie przy ulicy Mickiewicza 37. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku osób, które prowadzą działalność z domu, pracują w terenie lub często odbywają służbowe podróże, więc nie potrzebują przestrzeni biurowej na stałe. Będzie to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać środków finansowych na wynajem biura, którego nie potrzebują, ale jednocześnie nie chcą albo nie mogą zarejestrować firmy pod domowym adresem. Korzystanie z usługi, takiej jak adres wirtualny w Warszawie to świetne rozwiązanie, które daje każdemu przedsiębiorcy szansę na zaistnienie na rynku warszawskim.

biznesmen w biurze

Co daje wirtualny adres Warszawa?

Adres wirtualny w Warszawie to szereg korzyści związanych z możliwością posługiwania się prestiżowym adresem firmowym. Chodzi między innymi o takie korzyści jak znacząca redukcja kosztów prowadzenia własnej działalności (brak kosztownego wynajmu lokalu) czy brak utrzymania kosztów pracowników administracyjnych. Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji ma także duży wpływ na postrzeganie Twojej firmy – adres w rozpoznawalnej lokalizacji biznesowej jest udowodnieniem dokonań Twojej działalności i świetnego prosperowania na warszawskim rynku. Zdecydowanie się na usługę adresu wirtualnego jest doskonałą inwestycją – minimalnym kosztem, bo już od 30 złotych miesięcznie, zapewniasz sobie szereg usług. Są to między innymi: wysyłka korespondencji pod wskazany adres, pełna obsługa biurowa czy dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny numer. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie CENNIKI.

Z adresu wirtualnego w Warszawie może skorzystać każda działalność gospodarcza – niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, prowadzisz małą, średnią, bądź dużą firmę. Z naszych usług korzystają zarówno spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i jednoosbowe działalności – bez względu na branżę. Jeżeli chcesz w znaczny sposób obniżyć koszty, a zaoszczędzone środki przeznaczyć na rozwój swojej firmy, adres wirtualny jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli wynajmujesz już od nas wirtualny adres, to zachęcamy Cię do skorzystania z porad księgowych naszych specjalistów, które dotyczą takich zagadnień, jak sprawozdania i bilanse oraz księgi rachunkowe czy opracowywanie efektywnych procesów obiegu i akceptacji dokumentów. Chętnie udzielimy Ci porad, dotyczących spraw gospodarczych oraz podatkowych. Naszym Klientom pomagamy również w tworzeniu różnego rodzaju opracowań, dotyczących między innymi optymalizacji kosztów funkcjonowania firmy oraz rozwiązywania różnego rodzaju problemów. W razie potrzeby pomagamy również na każdym etapie zakładania własnej działalności.

Więcej informacji o naszych pozostałych usługach znajdziesz na stronach prezentujących sale konferencyjne w Warszawie czy wsparcie biznesowe z zakresu księgowości i nie tylko. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które wspomogą Cię w rozwoju firmy.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

CTSG Sp. z o.o.

Warszawa

ul. Mickiewicza 37/58

01-625 Warszawa

ikona zegara

Poniedziałek - Środa – 9:00 – 16:30

Czwartek - Piątek – 9:00 – 16:00