Sale Konferencyjne

SALA KONFERENCYJNA W WARSZAWIE – IDEALNA PRZESTRZEŃ NA SPOTKANIA BIZNESOWE

Nasze usługi wzbogaciliśmy o możliwość wynajmu sal konferencyjnych w Warszawie. Dysponujemy takim miejscem, które z radością udostępniamy naszym Klientom. Wynajmując taką salę na godziny, będziesz mógł zorganizować różnorodne formy spotkań, zaczynając od szkoleń pracowniczych i kończąc na rozmowach z kontrahentami i innymi klientami biznesowymi. Takie rozwiązanie jest najlepszą opcją dla osób, które nie posiadają odpowiednio dostosowanej przestrzeni, a zarazem chcą pokazać się interesariuszom z jak najlepszej strony.

W tym celu może dopomóc obsługa biura, która na życzenie przygotuje dla Ciebie i Twojego klienta filiżankę kawy lub skromny poczęstunek. Atmosfera takiego spotkania zdecydowanie się poprawi i będzie sprzyjać ustaleniom. Oddane do dyspozycji klientów sale konferencyjne mieszczą się w Warszawie – na ulicy Mickiewicza 37, a więc tym samym, przy którym mieści się nasza usługa biura. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze, wejdź na stronę prezentującą wirtualny adres w Warszawie. Dojazd do lokalizacji jest niezwykle prosty, dzięki czemu osoby, które są pierwszy raz w mieście, na pewno poradzą sonie z przyjazdem do celu.

Komfortowy wynajem

Oferowane sale konferencyjne w Warszawie dostosowane są do spotkań maksymalnie 4 osób. Przestrzeń dostosowana jest do wszelkich potrzeb związanych z przeprowadzeniem rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacji czy pozostałych spotkań o charakterze biznesowym. Wynajmując u nas sale konferencyjne na spotkania, wpływasz na wizerunek swojej firmy, budując prestiżową markę, możesz korzystać z prestiżowej lokalizacji, a także zapewniasz pełen komfort dla swoich klientów lub innych osób, z którymi spotykasz się w celach biznesowych.

Sala konferencyjna

Kto może korzystać z sal konferencyjnych?

Z oferowanych przez nas sal konferencyjnych mogą korzystać wszystkie osoby, które zdecydowały się na nasze usługi i potrzebują przestrzeni do spotkań biznesowych. Są to między innymi freelancerzy, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa. Dobrze zorganizowana i przestrzenna sala jest doskonałym miejscem na przykład do podejmowania decyzji biznesowych – pełen komfort sprawia, że spotkanie przebiegnie bez żadnych przeszkód.

Sale konferencyjne w Warszawie nie są jedynymi usługami, które oferujemy naszym klientom. Jeżeli jesteś zainteresowany pozostałymi usługami, zachęcamy do zapoznania się między innymi z zakładką WSPARCIE BIZNESOWE. Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz również w zakładce CENNIKI. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

CTSG Sp. z o.o.
Warszawa
ul. Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa
Poniedziałek - Środa – 9:00 – 16:30
Czwartek - Piątek – 9:00 – 16:00