Wsparcie Doradcze

WSPARCIE DORADCZE OD WIRTUALNEGO BIURA MICKIEWICZA

Naszym klientom oferujemy również wsparcie biznesowe w zakresie doradztwa księgowego. Prowadzenie księgowości samodzielnie może prowadzić do wielu nieścisłości, nieporozumień czy po prostu błędów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, przedsiębiorcy otrzymują dostęp do wiedzy wykwalifikowanego grona specjalistów z dziedziny nie tylko księgowości, ale również prawa czy administracji. Specjaliści, którzy współpracują z naszym biurem, są otwarci na udzielenie porad z wymienionych dziedzin. Dodatkową usługę wsparcia doradzczego kierujemy do klientów, którzy zarejestrowali już swoją działalność na adres naszego biura. Bogate doświadczenie i wiedza naszych specjalistów sprawia, że będą oni mogli doradzić Ci w sprawach związanych między innymi ze sporządzaniem sprawozdań, bilansów, ksiąg rachunkowych oraz także ksiąg przychodów i rozchodów. Umożliwiamy również dodatkowe konsultacje z doradcami podatkowymi.

szef firmy i doradca

Wsparcie biznesowe – pełna pomoc w biznesie

Dzięki wsparciu biznesowemu w zakresie księgowości pozbywasz się wszelkich wątpliwości, które mogą powstać na dowolnym etapie prowadzenia firmy – nie tylko na początku istnienia Twojej działalności. Zarządzanie nawet niewielką firmą nieodłącznie wiąże się z obowiązkiem dopełniania szeregu formalności. Właśnie w tym aspekcie prowadzenia własnego biznesu pomaga oferowane przez nas wsparcie. Specjaliści z różnych dziedzin pozostają do dyspozycji i odpowiedzą na każde zadane pytanie podczas konsultacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania o prezentowane wsparcie biznesowe lub inną usługę, zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Nasze wsparcie dla Twojej działalności obejmuje również między innymi opracowanie obiegu i akceptacji dokumentów czy optymalizacji kosztów w firmie. Rozwiej wszelkie wątpliwości księgowe czy biznesowe, niezależnie od etapu Twojej działalności. Wspieramy zarówno młode firmy, jak i bardziej doświadczonych biznesmenów. Usługę tę oferujemy przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się na wirtualny adres w Warszawie w ramach naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z pakietami dostępnymi w zakładce CENNIKI.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

CTSG Sp. z o.o.
Warszawa
ul. Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa
Poniedziałek - Środa – 9:00 – 16:30
Czwartek - Piątek – 9:00 – 16:00